Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat
06:00 - 07:00 Early Morning
06:00 - 07:00
Pongrácz Benedek
Early Morning
06:00 - 07:00
Pongrácz Benedek
Early Morning
06:00 - 07:00
Pongrácz Benedek
07:00 - 08:00
08:00 - 09:00 Csoportos BOX edzés
08:00 - 09:00
Nyéki George
Csoportos BOX edzés
08:00 - 09:00
Nyéki George
Csoportos BOX edzés
08:00 - 09:00
Nyéki George
09:00 - 10:00 Spártai BOX
09:00 - 10:00
Nyéki George
10:00 - 11:00 Senior torna
10:00 - 11:00
Kiss László

Csoportos BOX edzés
10:00 - 11:00
Nyéki George
Csoportos BOX edzés
10:00 - 11:00
Nyéki George
Senior torna
10:00 - 11:00
Kiss László
Csoportos BOX edzés
10:00 - 11:00
Nyéki George
ABS Kreatív
10:00 - 11:00
Pongrácz Benedek
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Női BOX edzés
17:00 - 18:00
Nyéki George

ABS Kreatív
17:00 - 18:00
Pongrácz Benedek
Gyerekbox
17:00 - 18:00
Nyéki George
ABS Kreatív
17:00 - 18:00
Pongrácz Benedek

Unity
17:30 - 19:00
CrossCore terem
Tömböly Dávid

Sparring
18:00 - 19:00
Nyéki George

Gyúrunk wazze?
18:00 - 19:30
ABS terem
Kiss László

Capoeira
18:30 - 20:00
Tomi Latino
Csoportos BOX edzés
17:00 - 18:00
Nyéki George

Gyerekbox
17:00 - 18:00
Nyéki George
18:00 - 19:00 Csoportos BOX edzés
18:00 - 19:00
Nyéki George

Unity
18:00 - 19:30
ABS terem
Tömböly Dávid

Capoeira
18:30 - 20:00

CrossCore
19:30 - 20:45
Kiss László
Spinning
18:00 - 19:00
Gelencsér Tibor

ABS
18:00 - 19:15
Pongrácz Benedek

Spinning
19:00 - 20:00
Gelencsér Tibor
Spinning
18:00 - 19:00
Gelencsér Tibor

ABS
18:00 - 19:15
Pongrácz Benedek

Spinning
19:00 - 20:00
Gelencsér Tibor
Unity
18:00 - 19:30
ABS terem
Tömböly Dávid

CrossCore Kreatív
19:30 - 20:45
Kiss László
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
Click on the class name to get additional info

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat
06:00 - 07:00 Early Morning
06:00 - 07:00
Pongrácz Benedek
Early Morning
06:00 - 07:00
Pongrácz Benedek
Early Morning
06:00 - 07:00
Pongrácz Benedek
07:00 - 08:00
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00 ABS Kreatív
10:00 - 11:00
Pongrácz Benedek
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 ABS Kreatív
17:00 - 18:00
Pongrácz Benedek
ABS Kreatív
17:00 - 18:00
Pongrácz Benedek

Unity
17:30 - 19:00
CrossCore terem
Tömböly Dávid

Gyúrunk wazze?
18:00 - 19:30
ABS terem
Kiss László
18:00 - 19:00 Unity
18:00 - 19:30
ABS terem
Tömböly Dávid
ABS
18:00 - 19:15
Pongrácz Benedek
ABS
18:00 - 19:15
Pongrácz Benedek
Unity
18:00 - 19:30
ABS terem
Tömböly Dávid
19:00 - 20:00
Click on the class name to get additional info

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat
19:00 - 20:00 CrossCore
19:30 - 20:45
Kiss László
CrossCore Kreatív
19:30 - 20:45
Kiss László
20:00 - 21:00
Click on the class name to get additional info

Hétfő

Péntek

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat
10:00 - 11:00 Senior torna
10:00 - 11:00
Kiss László
Senior torna
10:00 - 11:00
Kiss László
Click on the class name to get additional info

Hétfő

Csütörtök

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat
18:00 - 19:00 Spinning
18:00 - 19:00
Gelencsér Tibor
Spinning
18:00 - 19:00
Gelencsér Tibor
19:00 - 20:00 Spinning
19:00 - 20:00
Gelencsér Tibor
Spinning
19:00 - 20:00
Gelencsér Tibor
Click on the class name to get additional info

Kedd

Csütörtök

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat
08:00 - 09:00 Csoportos BOX edzés
08:00 - 09:00
Nyéki George
Csoportos BOX edzés
08:00 - 09:00
Nyéki George
Csoportos BOX edzés
08:00 - 09:00
Nyéki George
09:00 - 10:00 Spártai BOX
09:00 - 10:00
Nyéki George
10:00 - 11:00 Csoportos BOX edzés
10:00 - 11:00
Nyéki George
Csoportos BOX edzés
10:00 - 11:00
Nyéki George
Csoportos BOX edzés
10:00 - 11:00
Nyéki George
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Női BOX edzés
17:00 - 18:00
Nyéki George
Gyerekbox
17:00 - 18:00
Nyéki George
Csoportos BOX edzés
17:00 - 18:00
Nyéki George

Gyerekbox
17:00 - 18:00
Nyéki George
18:00 - 19:00 Csoportos BOX edzés
18:00 - 19:00
Nyéki George

Capoeira
18:30 - 20:00
Sparring
18:00 - 19:00
Nyéki George

Capoeira
18:30 - 20:00
Tomi Latino
19:00 - 20:00
Click on the class name to get additional info

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat